Парк "Київ в мініатюрі"

Часи роботи з БЕРЕЗНЯ по ЖОВТЕНЬ:

По буднях: 10:00-19:00 (вхід до 18:30)
У вихідні та святкові дні:  з 10:00 до 20:00 (вхід до 19:30)

Часи роботи із ЖОВТНЯ по БЕРЕЗЕНЬ: з 10:00 до 17:00 (вхід до 16:30)

Вартість квитків:

Дорослий: 100 грн.

Сімейний: 200 грн (мама, тато + 2 дітей до 16 років, документи)

ДІТЯМ ДО 6 РОКІВ  БЕЗКОШТОВНО

Школярі й студенти: 50 грн.

Щопонеділка відвідування парку безплатне для: пенсіонерів, інвалідів, учасника бойових дій, багатодітних родин за наявністю відповідного посвідчення.

Вартість екскурсії: 200 грн

Замовлення екскурсій: +38 (044) 541-03-56, +38 (044) 516-46-10, +38 (067) 497-80-94

Київ в мініатюрі - музей, парк, казкова країна, де за 30 хвилин можна обійти все місто, а за годину об'їхати всю країну

«Київ в мініатюрі» - це назва музею просто неба, де з дивовижною точністю відтворені найбільш знакові архітектурні пам'ятки столиці України. Розташований він на також красивому місці - Гідропарку, де всього лише на 1,8 гектарах зібрано понад 700 експонатів і число їх продовжує зростати. Хочеться віддати належне ідейному натхненнику цього чудового міні-міста, а також його творцям, які майстерно увічнили гарну архітектуру нашої столиці.

Перші приватні парки мініатюр з'явилися ще на початку 20 століття і це були скоріше декоративні макети, які ставили уздовж садових залізниць, поки в 1929 році в англійському місті Біконсфілд не відкрився перший у світі музей мініатюр. Саме він поклав початок цьому захопливому віянню і зародив техніку створення масштабних копій всього і вся. До речі, можливо, знаменита компанія "Lego", заснована трохи пізніше, в 1932 році, не була б такою популярною, якби не наша загальна любов до виготовлення мініатюрних шедеврів. Далі, схожі парки почали відкриватися по всьому світу і, нарешті добралися до Києва.

Музей мініатюр Київ, як дістатися?

Музей мініатюр в Києві безперечно варто подивитися. Тому потік туристів, гостей і городян до міського парку, з кожним роком тільки зростає. Зручне розташування цієї міні-виставки лише додає їй шанувальників, адже Гідропарк - це цілий комплекс з розвиненою інфраструктурою, де можна не тільки відпочити від суєти великого міста, а й смачно поїсти, полежати на пляжі та скористатися всіма принадами водних або наземних атракціонів, звичайно, не забути зайти в найцікавіший музей в Києві.

Мініатюрний парк знаходиться біля ресторану «Млин», а обійти його можна всього за 30 хвилин! Якщо ви будете робити багато фотографій або пішли «в похід з дітьми», тоді вам знадобитися близько 1 години.

Парк мініатюр Київ, що саме представлено в музеї?

Парк мініатюр в Києві - це експонати реальних місць. Виготовлені вони в форматі 1:33, а це значить, що людині зі стандартним зростом, «найвищі» представники доходять приблизно до пояса. Тому їх так люблять діти й з задоволенням міряються зростанням зі скульптурою «Батьківщина Мати», а найвищі - з київською телевежею. Природно, всі об'єкти відгороджені від дуже цікавих гостей, адже на їх створення витрачено чимало часу і сил талановитими фахівцями проектувальниками. Не думайте, що стоять вони самі по собі. За міні комплексом доглядає 20 осіб, оскільки кожна модель вимагає дбайливого ставлення та постійної уваги. Деякі з них стають улюбленими, наприклад:

Музей «Київ в мініатюрі» - улюблена туристична Мекка

«Київ в мініатюрі» - музей, який дуже люблять екскурсоводи. Оскільки, тут в рамках відведеної години, можна познайомити туристів з максимальною кількістю пам'яток міста. Нема потреби замовляти автобус і возити їх по всьому місту, коли можна просто на зменшених копіях показати всі архітектурні особливості, розповісти про культурні та історичні цінності, а також продемонструвати велич нашої столиці. Тим більше, що ціна квитка до цього часу дуже доступна.

Парк «Київ в мініатюрі» - відмінне місце зробити фотозвіт, щоб потім відвідати вже оригінали, без суєти та поспіху. Тим паче, що більшість іноземних туристів, давно звикли до «виставкових залів» на свіжому повітрі. В Європі, та й не тільки - це вже давно не новина. Для нас же, парк-музей, як і раніше залишається місцем, куди хочеться приходити знову і знову, наперекір тому, що багато хто часто відвідують оригінали.

Парк «Київ в мініатюрі» - варто відвідати обов'язково

«Київ в мініатюрі» - парк, заснований 23 червня 2006 року. Хоча роботи зі створення перших 48 експонатів почалися ще у 2000 році. За цей час, по його доріжках пройшли тисячі відвідувачів і поділилися з нами своїми враженнями.

Чому слід відвідати парк мініатюрних споруд в Києві, за відгуками туристів:

  1. Мало часу - багато вражень. Дійсно, це мало не основний фактор популярності. Ми живемо в такому інтенсивному ритмі, що такі міні експозиції для нас просто порятунок побачити максимум за короткий час.
  2. Вся історія Києва в одному місці. Столицю ще називають «містом церков», але обійти навіть половину з них - це завдання не з легких. Але вихід завжди є - це зібрання найбільш шанованих святинь в одному місці.
  3. Можна спланувати маршрут завчасно. Так, екскурсії - екскурсіями, але побачити ми часом хочемо зовсім інше. Більш того, 60% туристів зізнаються, що тільки зі «другої спроби» потрапляю в ціль своїх інтересів при відвідуванні нового місця. Тому парк - гарне місце для створення власного плану дій.
  4. Знакове місце для цікавих фото. Парк - прекрасно підходить для дитячих та сімейних «фотосесій», а з недавніх пір сюди стали заїжджати й молодята, щоб зробити пам'ятне фото з улюбленим історичним пам'ятником.
  5. Парк - залишається парком. Крім всієї краси та незвичайності цього музею просто неба, вся територія комплексу - це відмінне місце для відпочинку. Тиша, віддаленість великих магістралей і близькість води, створюють неповторне відчуття спокою й умиротворення.

«Україна в мініатюрі» - працює за тією ж адресою

Парк «Україна в мініатюрі» знаходиться тут же. Творці столичних міні-експонатів, не зупинилися на досягнутому і потихеньку створюють копії основних визначних пам'яток нашої країни. Це ще більш масштабний проект, але дуже потрібний і цікавий. Ну, подумайте, скільки кілометрів і часу економить музей «Україна в мініатюрі». Тільки тут можна легко перенестися з Києва в Тернопільську область, щоб побачити Почаївську лавру, а потім Собор святого Юра у Львові, Спасо-Преображенський собор у Чернігові, Олеський замок, Чернівецький університет або Ластівчине гніздо. Потім знову можна повернутися в Київ мініатюрний або справжній.

І насамкінець - це казкова подорож. Відчуйте себе справжнім Гуллівером та оцініть красу нашої країни за лічені години.